UAB MIKUS

2008 metais Nerijus Šuminskas įkūrė įmonę “UAB Mikus” ir pirmuosius vejos įrengimo darbus mūsų komanda atliko naudodama grėblį, kastuvą, karutį bei paprasčiausią benzininį mini kultivatorių.

Daugelis apželdintojų vis dar naudoja šiuos įrankius, bet mūsų komanda greitai suprato, kad negali atlikti efektyvaus ir kokybiško darbo naudojantis tokia įranga.

Įsigijome profesionalią įrangą: vejos sėjamąsias, grunto paruošėjus, žemės purentuvus, žemės lyginimo ir įdirbimo techniką, bei kitus padargus, kurie ženkliai pagerino darbų našumą ir kokybę.

Metams bėgant tobulinome vejos įrengimo technologiją ir ieškojome naujų problemų sprendimo būdų.

Šiandien drąsiai galime pasigirti, kad turime pažangiausią, inovatyviausią techniką ir ilgų darbo metų ištobulintą technologiją, kurios pagalba galime užtikrinti paslaugų KOKYBĘ, GREITĮ ir patrauklią KAINĄ.

Apie mūsų vejos įrengimo paslaugas skaitykite plačiau čia – Veja24.lt

Laikui bėgant, mūsų komanda vis dažniau susidurdavo su įvairiomis aplinkos tvarkymo problemomis, pvz.: dažnai prieš įrengiant veją reikėdavo ir sutvarkyti apleistą sklypą.

2021 metais įsigijome paviršinę krūmų frezą, bei giluminę kelmų ir žemės frezą.

Galingos technikos ir profesionalaus operatoriaus dėka galime sutvarkyti apleistus sklypus, susmulkinti krūmus, pašalinti kelmus ir šaknų sistemas, bei įdirbti žemę.

Mūsų komandos tikslas yra suteikti klientams kokybiškas kompleksines paslaugas, lanksčiai reaguoti į klientų lūkesčius ir pageidavimus.

Apie mūsų aplinkos tvarkymo paslaugas skaitykite plačiau čia – Aplinkos.lt

Mūsų komanda metai iš metų atlikdama įprastą vejos sėjimą stačiuose šlaituose ar sunkiai prieinamose vietose suprato, kad nori ir gali pasiekti kokybiškesnių rezultatų. Ieškant problemos sprendimo būdų atradome naujovę Lietuvoje – hidrosėją.

2024 metais pradėjome teikti hidrosėjos paslaugas.

Profesionalios įrangos ir specialaus hidrosėjos mišinio pagalba galime efektyviai apželdinti stačius šlaitus, sunkai prieinamas vietas, pakeles, tvenkinių šlaitus ir kt.

Apie mūsų hidrosėjos paslaugas skaitykite plačiau čia – HidroVeja.lt

Kasdien bendraujant ir išklausant klientų norus bei poreikius supratome, kad dažnam klientui kokybiškos žalios vejos reikia „čia ir dabar“.

Nuo 2014 metų praktiškai pirmieji Lietuvoje pradėjome prekiauti ir aukščiausios kokybės rulonine veja.

Mūsų naudojama šiuolaikinė technika ir profesionalus operatorius gali paruošti dirvos paviršių prieš įrengiant ruloninę veją, o klientui panorėjus ir pakloti ruloninę veją.

Turėdami aukščiausios kokybės ruloninę veją bei pritaikę geriausius logistinius sprendimus, galime užtikrinti, kad ruloninė veja bus visada pristatyta šviežia, laiku ir už sutartą kainą.

Apie mūsų ruloninės vejos prekybos ir įrengimo paslaugas skaitykite plačiau čia – RulonineVeja.Eu

Kokybė – pastovus paslaugų kokybės gerinimas.

Patikimumas – būti patikimu partneriu klientams, rangovams ir darbuotojams.

Lankstumas – lanksčiai reaguoti į pokyčius rinkoje, klientų lūkesčius ir pageidavimus.