Vejos atnaujinimas yra reikalingas, kai dėl nepalankių oro sąlygų ar netinkamos priežiūros veja prarado estetinį grožį ir atsirado sausų ar samanotų plotų.

Norint atkurti ir vėl džiaugtis sveika, tankia ir sodriai žalia veja Jums reikės mūsų siūlomų kompleksinių vejos atnaujinimo paslaugų.

Pirmiausiai naudojantis giluminiu aeratoriumi padarysime mikro skyles, sumažinsime dirvožemio tankumą ir padėsime deguoniui lengviau pasiekti velėnos šaknis.

Paruoštoms mikro skylėms atliksime smėliavimo darbus ir jas užpilsime smėliu, kad dirvožemis būtų laidesnis deguoniui bei vandeniui.

Naudojantis skarifikatoriumi išlyginsime, suardysime sužėlusį ir sukietėjusį velėnos sluoksnį, pašalinsime negyvą augmeniją, atsiradusias piktžoles ir samanas.

Po nepalankių oro sąlygų dažnai vejose atsiranda nelygumų ir duobučių, kurias mes išlyginsime su sijotu augaliniu žemės sluoksniu.

Lėtaeigės vejos sėjamosios pagalba atsėsime sausus, nesudygusius vejos plotus. Visą vejos plotą sutankinsime ir atšviežinsime nedidele sėklų norma. Lėtaeigė vejos sėjamoji įterps sėklas į dirvožemį taip, kad nepakenktų esamai velėnai.

Taip pat atliksime ir kokybišką vejos tręšimą.

Kokybiškas vejos atnaujinimas padės vejai ir vėl atrodyti sveikai, tankiai ir sodriai žaliai.

Daugiau apie vejos atnaujinimą galite sužinoti:

Daugiau apie vejos atnaujinimą galite sužinoti:

Kitos atliekamos paslaugos